Литий диск Angel Scorpio 804 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
від 3 859 до 4 430 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Angel Scorpio 804 6
Характеристики
Angel Scorpio 804 8x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Scorpio 804 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Angel Scorpio 804 (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) silver | 3 859 грн. |
Angel Scorpio 804 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 S | 4 300 грн. |
Angel Angel Scorpio 804 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 S | 4 222 грн. |
Angel Scorpio 804 8x18 5x112 ET35 DIA66.6 BD | 4 430 грн. |
Закрити
Схожі