Вантажна шина ANNAITE 300 8.25 R20 144L
Очікується у продажу 9 446 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 8.25; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 144; |
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 300 8.25 R20 144L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ANNAITE 300 8.25 R20 144L
Ціни на ANNAITE 300 8.25 R20 144L |
---|---|---|---|---|
ANNAITE 300 8.25 R20 139L | від 8 033 грн. | 11 пропозицій | ||
ANNAITE 300 9 R20 144L | від 9 261 грн. | 6 пропозицій | ||
ANNAITE 300 10 R20 149L | від 8 245 грн. | 2 пропозиції | ||
ANNAITE 300 11 R20 152L | від 10 105 грн. | 2 пропозиції |