Вантажна шина ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M
Annaite 366 (рулевая) 295/80 R22.5 154/151M PR18 | 7 702 грн. |
Annaite 366 (рулевая) 295/80 R22.5 154/151M 18PR | 7 800 грн. |
Грузовые шины Annaite 366 (рулевая) 295/80 R22.5 154/151M 18PR 1000760665 | 7 896 грн. |
Вантажні шини Annaite 366 (рульова) 295/80 R22.5 154/151М 18PR | 8 370 грн. |
Шина Annaite 366 (рульова) 295/80 R22.5 154/151M PR18 | 8 475 грн. |
Модификації ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M
Ціни на ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
ANNAITE 366 295/80 R22.5 154M | від 7 702 грн. | 5 пропозицій | ||
ANNAITE 366 315/70 R22.5 154L | від 8 538 грн. | 1 пропозиція | ||
ANNAITE 366 315/70 R22.5 154M | від 8 217 грн. | 2 пропозиції |