Вантажна шина ANNAITE 785 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 785 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 785 225/75 R17.5 129M
Annaite 785 (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 16PR | 5 600 грн. |
Грузовые шины Annaite 785 (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M 16PR 1000759893 | 5 625 грн. |
Шини Annaite 785 (ведущая) 225/75 R17,5 129/127M 16PR | 5 830 грн. |
Annaite 785 (225/75R17.5 129M) | 5 671 грн. |