Вантажна шина ANNAITE 785 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 785 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 785 315/80 R22.5 157M
Annaite 785 (приводная) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 8 400 грн. |
Грузовые шины Annaite 785 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154M 20PR 1000704232 | 8 539 грн. |
Шини Annaite 785 (ведущая) 315/80 R22,5 157/154M 20PR | 8 690 грн. |
Шина Annaite 785 (провідна) 315/80 R22.5 157/154M PR20 | 9 171 грн. |