Вантажна шина ANNAITE 785 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 785 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 785 235/75 R17.5 132M
Annaite 785 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M PR16 | 4 537 грн. |
Annaite 785 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 450 грн. |
Грузовые шины Annaite 785 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR 1000731917 | 4 663 грн. |
Annaite 785 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M PR16 | 4 984 грн. |
Вантажні шини Annaite 785 (ведуча) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 772 грн. |