Наручний годинник Anne Klein 1363 NVTT
Відео 2 |
Anne Klein 1363 NVTT |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 1363 NVTT
Жіночий кварцовий наручний годинник Anne Klein AK/1363NVTT | 3 961 грн. |
Жіночий вишуканий наручний годинник Anne Klein AK/1363NVTT | 3 923 грн. |
Жіночий наручний годинник Anne Klein AK/1363NVTT з діамантом | 3 923 грн. |
Жіночий наручний годинник із золотистими відмітками Anne Klein AK/1363NVTT | 3 923 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →