Наручний годинник Anne Klein 2208 NMRG
Anne Klein 2208 NMRG |
|
PVD покриття кольору "рожеве золото"
Міланське плетіння виконано наполовину браслета
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 2208 NMRG
Жіночий годинник Anne Klein AK/2208NMRG Золото\Темно-Синій кварцовий | 4 858 грн. |
Модний Жіночий годинник Anne Klein AK/2208NMRG Золото\Темно-Синій | 4 811 грн. |
Класичний жіночий годинник Anne Klein AK/2208NMRG Золото\Темно-Синій | 4 811 грн. |
Розкішний жіночий годинник Anne Klein AK/2208NMRG Золото\Темно-Синій | 4 811 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →