Наручний годинник Anne Klein 3003 RGBN
Відео 1Фото 3 |
Anne Klein 3003 RGBN |
|
Міланське плетіння виконано наполовину браслета
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3003 RGBN
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3003RGBN Золото\Бордовий стрілочний | 4 347 грн. |
Жіночий наручний годинник Anne KLEIN AK/3003RGBN Золото\Бордовий | 4 304 грн. |
Жіночий стильний годинник Anne KLEIN AK/3003RGBN Золото\Бордовий | 4 304 грн. |
Жіночий хітовий годинник Anne KLEIN AK/3003RGBN Золото\Бордовий | 4 304 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →