Наручний годинник Anne Klein 3220 NMGB
Фото 3 |
Anne Klein 3220 NMGB |
|
Міланське плетіння виконано наполовину браслета.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3220 NMGB
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3220NMGB Золото\Синій вишуканий | 4 823 грн. |
Елегантний Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3220NMGB Золото\Синій | 4 775 грн. |
Жіночий сучасний годинник Anne KLEIN AK/3220NMGB Золото\Синій | 4 775 грн. |
Жіночий стильний годинник Anne KLEIN AK/3220NMGB Золото\Синій | 4 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →