Наручний годинник Anne Klein 3258 BKGB
Фото 8 |
Anne Klein 3258 BKGB |
|
Міланське плетіння виконано наполовину браслета.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3258 BKGB
Жіночий якісний годинник Anne KLEIN AK/3258BKGB Золото\Чорний | 5 626 грн. |
Елегантний Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3258BKGB Золото\Чорний | 5 570 грн. |
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3258BKGB Золото\Чорний стильний | 5 570 грн. |
Жіночий практичний годинник Anne KLEIN AK/3258BKGB Золото\Чорний | 5 570 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →