Наручний годинник Anne Klein 3687 BKTT
Фото 7 |
Anne Klein 3687 BKTT |
|
Міланське плетіння виконано наполовину браслета.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3687 BKTT
Жіночий годинник Anne Klein AK/3687BKTT Срібло\Чорний Кубічний циркон (фіа | 4 858 грн. |
Стильний жіночий годинник Anne Klein AK/3687BKTT Срібло\Чорний | 4 811 грн. |
Жіночий годинник Anne Klein AK/3687BKTT Срібло\Чорний Нержавіюча сталь | 4 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →