Наручний годинник Anne Klein 9442 CHHY
Відео 4Фото 13 |
Anne Klein 9442 CHHY |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Купити Anne Klein 9442 CHHY
Усі ціни 6 →Часы Anne Klein 10/9442CHHY | 2 640 грн. |
Часы Anne Klein 10/9442CHHY | 2 640 грн. |
Anne Klein 9442CHHY 73243 | 2 699 грн. |
Жіночий годинник Anne Klein 10/9442CHHY | 2 640 грн. |
Жіночий годинник Anne Klein Leather Strap Watch (10/9442CHHY) | 2 112 грн. |
Жіночий наручний годинник Anne Klein 10/9442CHHY | 2 640 грн. |
Невеликий корпус. Всього 2.6 см. При покупці через інтернет, на жаль, не надала цьому належного значення. Трохи засмучена. Хотілося більше годинника. Зовнішній вигляд, універсальність. Дуже маленькі. На аматора. щойно купив(ла) Anne Klein 9442 RGLP рекомендую купити обов'язково |
Модні годинники
В модній індустрії бренд Anne Klein часто називають «американським Dior». Він випускає одяг, взуття, жіночі сумочки, прикраси і наручнi годинники. Серед останніх у лідерах продажів модель 9442 CHHY.
Годинник відрізняє компактний форм-фактор: до пари невеликому 26-міліметровому круглого циферблату запропоновано тонкий шкіряний ремінець медово-коричневого кольору. Корпус моделі виконаний із сталі і покритий золотистим PVD-напиленням. В такій же кольоровій гамі (золото і нотки шампані) постає і циферблат.
У продажу зустрічаються і аналоги у інших кольорах, як припустимо, Anne Klein 9442 RGLP з бежевим циферблатом і шкіряним ремінцем.
Точність та наочність
Для відображення часу в Anne Klein 9442 CHHY запропонована звична трійця стрілок. Вони, як і нанесені арабські цифри з мітками, виконані у золотому кольорі, який перегукується з корпусом і самим циферблатом, але складнощів зі зчитуванням показів не виникає.
У ролі наповнення моделі передбачено кварцовий механізм японського виробника Miyota. З ним довго не знадобиться заміна батарейки, та й часті коригування часу не потрібні, оскільки похибка ходу у нього мінімальна, особливо якщо порівнювати з недорогою «механікою».
Базовий захист
Циферблат годинника захищає мінеральне скло, що забезпечує прийнятну стійкість до подряпин. Водонепроникність відповідає базовим значенням в 3 АТМ, тобто корпус впорається з краплями дрібного дощу або бризками води при митті рук, але не більше того.
Anne Klein 9442 CHHY — цікаві модні годинники. Вони чудово поєднуються з золотими прикрасами і багатьма іншими аксесуарами, які формують діловий та/або повсякденний жіночий образ.