Литий диск ANZIO Split 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA70,1
Відео 1Фото 3 | від 6 817 до 7 791 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA70,1
Сортувати
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA70.1 polar silver | 7 594 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Black Polished SPL75735B83-1 | 7 435 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Black Polished | 7 689 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA70.1 Racing Black | 7 791 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Silver SPL75735B81 | 6 883 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Silver | 7 115 грн. |
Диски Anzio Split 7,5x17 5x114,3 ET35 DIA70,1 (diamond black polished) (10 | 7 272 грн. |
Диски Anzio Split 7,5x17 5x114,3 ET35 DIA70,1 (polar silver) (1001006092) | 6 817 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі