Монітор AOC Q2790PQE 27 " сріблястий
Фото 8 |
AOC Q2790PQE 27 " сріблястий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC Q2790PQE 27 " сріблястий
Усі ціни 42 →AOC 27" Q2790PQE Black Q2790PQE | 10 914 грн. |
Монітор 27" AOC Q2790PQE | 11 079 грн. |
TFT 27" AOC Q2790PQE, IPS, QHD, D-SUB, HDMI, DP, USB, Pivot, черный с сере | 11 219 грн. |
РК монітор Aoc Q2790PQE | 11 102 грн. |
Монітор Aoc Q2790PQE | 11 230 грн. |
ще 20 пропозицій