Літня шина Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109T
Виберіть розмір шин
Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109T
Усі ціни 19 →Шина Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109/107T | 2 597 грн. |
Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109/107T | 2 744 грн. |
Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109/107T | 2 958 грн. |
Aoteli Effivan (215/65R16C 109T) | 2 674 грн. |
Летние шины Aoteli EffiVan 215/65 R16C 109/107T 1002576591 | 2 707 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →