Літня шина Aoteli P607 245/45 R17 99W
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Aoteli P607 245/45 R17 99W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aoteli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aoteli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aoteli P607 245/45 R17 99W
Усі ціни 18 →Шина Aoteli P607 245/45 R17 99W XL | 2 407 грн. |
Aoteli P607 245/45 R17 99W XL | 2 499 грн. |
Aoteli P607 245/45 R17 99W | 2 714 грн. |
Aoteli P607 (245/45R17 99W) | 2 469 грн. |
Летние шины Aoteli P607 245/45 ZR17 99W XL 1001361768 | 2 515 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →