USB-флешка Apacer AH157 64 ГБ
Фото 4 |
Apacer AH157 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH157 64 ГБ
Усі ціни 21 →USB флеш накопитель Apacer 64GB AH157 Blue USB 3.0 (AP64GAH157U-1) AP64GAH | 409 грн. |
Apacer 64GB AH157 Blue USB 3.0 AP64GAH157U-1 | 409 грн. |
Apacer AH157 64GB Red (AP64GAH157R-1) AP64GAH157R-1 | 365 грн. |
Apacer 64 GB AH157 Red (AP64GAH157R-1) AP64GAH157R-1 | 469 грн. |
Apacer AP64GAH157R-1 | 426 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH157 64Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Apacer AH157
Ціни на Apacer AH157 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH157 16 ГБ | від 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH157 32 ГБ | від 216 грн. | 41 пропозиція | ||
Apacer AH157 64 ГБ | від 269 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →