USB-флешка Apacer AH353 8 ГБ (AP8GAH353)
Відео 2Фото 4 |
Apacer AH353 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Apacer AH353
Ціни на Apacer AH353 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH353 16 ГБ | від 160 грн. | 18 пропозицій | ||
Apacer AH353 32 ГБ | від 169 грн. | 37 пропозицій | ||
Apacer AH353 64 ГБ | від 186 грн. | 47 пропозицій |