USB-флешка Apacer AH355 64 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Apacer AH355 64Gb |
|
Простий споживчий USB Flash накопичувач середнього класу ємністю 64 Гб з високошвидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1 і високим ступенем сумісності з різними типами контролерів і версій операційних систем. Без проблем працює в порти USB 2.0, що автоматично визначається всіма актуальними версіями операційних систем сімейства Windows, Mac від OS 10.6.X і Linux з ядром версії 2.6.X і вище.
Пластиковий корпус виконаний у стандартному форм-факторі і оснащений щільно фіксується кришкою. USB-накопичувач Apacer AH355 64 ГБ може використовуватися для зберігання і транспортування документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео і іншого мультимедійного контенту. Здатний показувати пристойну швидкість послідовного читання/запису (75/35 Мбайт/с). Компактні розміри і невелику вагу (7,8 г) дають змогу носити пристрій в будь-якій кишені або сумці. Накопичувач може експлуатуватися при температурах до 60 °C і зберігає повну працездатність після дії сильних магнітних полів і детекторів рентгенівського випромінювання систем безпеки в аеропортах. Підтримується фірмовою утилітою USB Flash Drive Repair Tool, яка допоможе у відновленні інформації після випадкового видалення файлу або збою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AH355 64 ГБ
Усі ціни 50 →APACER AH355 64GB USB3.0 Black (AP64GAH355B-1) | 259 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.0 64GB Apacer AH355 Black (AP64GAH355B-1) AP64GAH355 | 163 грн. |
APACER AH355 64GB USB3.0 Black (AP64GAH355B-1) | 259 грн. |
Apacer AH355 64GB USB3.0 (AP64GAH355B-1) black | 212 грн. |
Накопичувач USB 3.0 APACER AH355 64GB Black (AP64GAH355B-1) AP64GAH355B-1 | 259 грн. |
Модификації Apacer AH355
Ціни на Apacer AH355 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH355 16 ГБ | від 196 грн. | 2 пропозиції | ||
Apacer AH355 32 ГБ | від 160 грн. | 51 пропозиція | ||
Apacer AH355 64 ГБ | від 163 грн. | 51 пропозиція |