Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR4 1x16Gb AH4U16G32C28YMBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH4U16G32C28YMBAA-1 3000 МГц3200 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR4 1x16Gb AH4U16G32C28YMBAA-1
Усі ціни 26 →Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 Apacer NOX (AH4U16G32C28YMBAA-1) AH4U16G32C2 | 1 290 грн. |
Apacer 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz Nox (AH4U16G32C28YMBAA-1) | 1 344 грн. |
Память для настільних компютерів Apacer 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Nox (A | 1 646 грн. |
Apacer 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz Nox (AH4U16G32C28YMBAA-1) | 1 307 грн. |
Оперативна пам'ять DDR4 16 Gb (3200 MHz) Apacer NOX (AH4U16G32C28YMBAA-1) | 1 339 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer NOX DDR4 1x16Gb
Ціни на Apacer NOX DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR4 1x16Gb AH4U16G30C08YMBAA-1 | від 1 273 грн. | 8 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR4 1x16Gb AH4U16G32C28YMBAA-1 | від 1 290 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →