Жорсткий диск Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій
Відео 1Фото 7 |
Apacer AP1TBAC533U-1 |
|
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій
Усі ціни 33 →Зовнішній жорсткий диск Apacer 1TB (AP1TBAC533U-1) | 2 310 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer 1TB (AP1TBAC533U-1) | 2 259 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 1TB 2.5" USB 3.2 Blue ( AP1TBAC533U-1 | 2 279 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 1tb Apacer (ap1tbac533u-1) | 2 446 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 1 TB Apacer AC533 Blue (AP1TBAC533U-1) AP1TBAC533U | 2 289 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC533 AP1TBAC533U-1
Ціни на Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій | від 2 179 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533R-1 1 ТБ червоний | від 2 115 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 ТБ чорний | від 2 002 грн. | 52 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533U-1 2 ТБ синій | від 2 909 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний | від 2 931 грн. | 14 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 ТБ чорний | від 2 709 грн. | 31 пропозиція | ||
Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ | від 4 569 грн. | 27 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ | від 5 685 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →