SSD Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Apacer AP256GAS2280P4UPRO-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ
Усі ціни 15 →Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Apacer (AP256GAS2280P4UPRO-1) AP256GAS2280P | 1 042 грн. |
Apacer Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Apacer (AP256GAS2280P4UPRO-1) AP256G | 1 004 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Apacer (AP256GAS2280P4UPRO-1) AP256GAS2280P | 1 004 грн. |
Apacer AP256GAS2280P4UPRO-1 | 1 199 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 256 Гб PCI-E 3.0 x4 Apacer (AP256GAS2280P4UPRO-1) | 1 024 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1
Ціни на Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ | від 1 004 грн. | 15 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ | від 1 714 грн. | 5 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 ТБ | від 3 031 грн. | 46 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ | від 4 617 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →