Жорсткий диск Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний
Відео 1Фото 6 |
Apacer AP2TBAC533R-1 |
|
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний
Усі ціни 34 →Зовнішній жорсткий диск Apacer 2TB (AP2TBAC533R-1) | 3 112 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer 2TB (AP2TBAC533R-1) | 3 055 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 2TB 2.5" USB 3.2 Red (AP2TBAC533R-1) | 3 069 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2tb Apacer (ap2tbac533r-1) | 3 199 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Apacer (AP2TBAC533R-1) | 3 217 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC533 AP2TBAC533R-1
Ціни на Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій | від 2 184 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533R-1 1 ТБ червоний | від 2 113 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 ТБ чорний | від 2 007 грн. | 53 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533U-1 2 ТБ синій | від 2 904 грн. | 35 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний | від 2 899 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 ТБ чорний | від 2 770 грн. | 23 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ | від 4 564 грн. | 27 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ | від 5 675 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →