SSD Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1 512 ГБ
Відео 33Фото 4 |
Apacer AP512GAS350-1 2020 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1 512 ГБ
Усі ціни 51 →Накопитель SSD 2.5" 512GB Apacer (AP512GAS350-1) | 1 583 грн. |
SSD диск Apacer AS350 Panther 512GB 2.5" SATAIII 3D TLC (AP512GAS350-1) AP | 1 336 грн. |
Apacer AS350 Panther 512 Gb (AP512GAS350-1) | 1 335 грн. |
Apacer AS350 Panther 512 Gb (AP512GAS350-1) | 1 311 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS350 Panther 512 GB (AP512GAS350-1) | 1 840 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 3 |
Користуюсь вже 2 роки на 480 гб Велика швидкість, дешевизна Поки що нічого Мастурбек: користуюся Apacer AP512GAS350-1 більше року |
Відмінний і за швидкостями та живучістю! 1. Швидкість.2. Живість.3. Ціна.4. Найкращий вибір. Ні |
Очікуваний, гарний рівень продуктивності. Дані на скрині із половиною заповненої ємності. Через деякий час доповню відгук. Швидкість доступу до дрібних блоків. Ще не знайшов. TrixyTrix TrixyTrix: користуюся Apacer AP1TBAS350-1 менше місяця |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
anonim
3 січня 2021, 13:53
Скорость накопителя на ek и на других сайтах отличаються #
На сайте ekatalog заявленная скорость ssd 310мб/с а на сайте розетка или телемарафон скорость 510мб/с. Кому верить?
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1
Ціни на Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 ГБ | від 521 грн. | 39 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 AP256GAS350-1 256 ГБ | від 835 грн. | 40 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 AP480GAS350-1 480 ГБ | від 2 712 грн. | 40 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 AP512GAS350-1 512 ГБ | від 1 270 грн. | 52 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350 AP1TBAS350-1 1 ТБ | від 2 112 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →