Оперативна пам'ять Apacer AU DDR4 1x8Gb AU08GGB26CQYBGH
Apacer AU08GGB26CQYBGH 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AU DDR4 1x8Gb AU08GGB26CQYBGH
Усі ціни 14 →Модуль памяти Apacer DDR4 8Gb 2666Mhz AU08GGB26CQYBGH Bulk | 879 грн. |
Apacer 8 GB DDR4 2666 MHz (AU08GGB26CQYBGH) | 890 грн. |
Apacer DDR4 8GB 2666 MHz (AU08GGB26CQYBGH) AU08GGB26CQYBGH | 787 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 8GB 2666MHz Apacer (AU08GGB26CQYBGH) AU08GGB26CQYBGH | 860 грн. |
Apacer AU08GGB26CQYBGH | 864 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AU DDR4 1x8Gb
Ціни на Apacer AU DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer AU DDR4 1x8Gb AU08GGB26CQYBGH | від 787 грн. | 14 пропозицій | ||
Apacer AU DDR4 1x8Gb AU08GGB32CSYBGH | від 809 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →