Оперативна пам'ять Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb ES.08G21.GSH
Apacer ES.08G21.GSH 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb ES.08G21.GSH
Усі ціни 44 →Apacer DDR4 3200 8GB SO-DIMM (ES.08G21.GSH) ES.08G21.GSH | 830 грн. |
APACER DDR4-3200 8GB SO-DIMM (ES.08G21.GSH) | 830 грн. |
Пам'ять для ноутбука SO-DIMM DDR4 8Gb (3200MHz) Apacer (ES.08G21.GSH) ES.0 | 830 грн. |
DDR4 Apacer 8GB 3200MHz CL22 1024x8 SODIMM (ES.08G21.GSH) | 968 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb ES.08G2V.GNH | від 745 грн. | 39 пропозицій | ||
Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x8Gb ES.08G21.GSH | від 776 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →