Літня шина Aplus A607 245/45 R20 103W
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Aplus A607 245/45 R20 103W 245/45 R20 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A607 245/45 R20 103W
Усі ціни 35 →Шина Aplus A607 245/45 R20 103W XL | 2 832 грн. |
Aplus A607 245/45 R20 103W XL | 2 983 грн. |
Aplus A607 245/45 R20 103W XL | 3 030 грн. |
Aplus A607 245/45 R20 103W XL | 3 171 грн. |
Летние шины Aplus A607 245/45 ZR20 103W XL 1001846946 | 2 930 грн. |
ще 20 пропозицій
Брав весною на ауді ку7. 275/45 20. Машина важка. Їзда у мене інтенсивна. Люблю поганяти. Держак перший місяць неочікувано дуже впевнений, за будь-якої погоди без проблем... Коли зношені в холодну погоду (весна, та до 25 градусів) норм, якщо гарячіше, пливуть. Круто дивляться, гарно натягуються на диск. Швидко зношується. Коли через півтора місяця(5000km) заїхав підкачати колеса на шиномонтаж де їх встановлював, шиномонтажник був у шоці... стерлися на 40 відсотків.... зараз 9000 пробігу, [censored] чітко відчуваю межу.
На моїй машині, зі мною, ALPUS A607, 275/45 R20, мабуть, 20,000 км. користуюся Aplus A607 275/45 R20 110V кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Aplus A607 245/45 R20 103W
Ціни на Aplus A607 245/45 R20 103W |
---|---|---|---|---|
Aplus A607 245/45 R20 103W | від 2 777 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →