Всесезонна шина Aplus A867 155/80 R12C 88Q
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Aplus A867 155/80 R12C 88Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A867 155/80 R12C 88Q
Шини Aplus A867 155/80 R12 88/86Q | 2 148 грн. |
Aplus A867 155/80 R12C 88Q AP445H1 | 1 942 грн. |
Aplus A867 155/80 R12C 88Q | 2 076 грн. |
Шини Aplus A867 155/80 R12 88Q | 2 455 грн. |
Рекомендуємо