Всесезонна шина Aplus A929 A/T 215/70 R15 109R
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Aplus A929 A/T 215/70 R15 109R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A929 A/T 215/70 R15 109R
Усі ціни 33 →Шина Aplus A929 A/T 215/70 R15C 109R | 2 629 грн. |
Aplus A929 A/T 215/70 R15C 109/107R | 2 822 грн. |
Aplus A929 A/T 215/70 R15C 109/107R | 2 987 грн. |
Aplus A929 A/T (215/70R15C 109R) | 2 718 грн. |
APLUS Всесезонна шина APLUS A929 A/T 215/70R15C 109/107R | 2 818 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →