Всесезонна шина Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T 265/70 R16 111 T 265/70 R16 112 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T
Шина Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T | 4 293 грн. |
Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T 83170 | 4 559 грн. |
Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T OWL AP312H1 | 5 135 грн. |
Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T OWL | 5 491 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T
Ціни на Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T |
---|---|---|---|---|
Aplus A929 A/T 265/70 R16 111T | від 4 136 грн. | 24 пропозиції | ||
Aplus A929 A/T 265/70 R16 112T | від 4 293 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →