Вантажна шина Aplus D802 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D802 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D802 13 R22.5 156K
Усі ціни 17 →Aplus D802 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/150K | 13 498 грн. |
Aplus D802 (ведущая) 13 R22.5 156/150K | 12 133 грн. |
Aplus D802 (ведущая) 13 R22.5 156K | 12 240 грн. |
Aplus D802 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR | 12 000 грн. |
Aplus D802 13/80 R22.5 156/150K | 12 050 грн. |
ще 12 пропозицій