Вантажна шина Aplus D805 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D805 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D805 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 15 →Aplus D805 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 10 690 грн. |
Aplus D805 (универсальная) (315/80R22.5 156K) | 9 853 грн. |
Aplus D805 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 10 017 грн. |
Aplus D805 315/80 R22.5 156/150K | 9 650 грн. |
Вантажна шина APLUS D805 (ведуча) 315/80R22.5 156/150K | 9 660 грн. |
ще 10 пропозицій