Вантажна шина Aplus S201 215/75 R17.5 135J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S201 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus S201 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 15 →Aplus S201 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 581 грн. |
Aplus S201 (рулевая) (215/75R17.5 135J) | 5 034 грн. |
Aplus S201 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 18PR | 5 313 грн. |
Aplus S201 215/75 R17.5 135/133J | 4 900 грн. |
Вантажна шина APLUS S201 (рульова) 215/75R17.5 135/133J | 4 778 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди