Вантажна шина Aplus S201 275/70 R22.5 148M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S201 275/70 R22.5 148M 275/70 R22.5 " 148 M 275/70 R22.5 " 152 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus S201 275/70 R22.5 148M
Усі ціни 13 →Aplus S201 (рульова вісь) 275/70 R22.5 148/145M | 9 507 грн. |
Aplus S201 (рулевая) 275/70 R22.5 148/145M 16PR | 8 650 грн. |
Aplus S201 (Рулевая) (275/70R22.5 148/145M) | 8 345 грн. |
Aplus S201 275/70 R22.5 148/145M | 8 300 грн. |
Вантажна шина APLUS S201 (рульова) 275/70R22.5 148/145M | 8 672 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aplus S201 275/70 R22.5 148M
Ціни на Aplus S201 275/70 R22.5 148M |
---|---|---|---|---|
Aplus S201 275/70 R22.5 148M | від 8 300 грн. | 13 пропозицій | ||
Aplus S201 275/70 R22.5 152J | від 8 337 грн. | 3 пропозиції |