Вантажна шина Aplus S600 12 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S600 12 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus S600 12 R22.5 152M
Усі ціни 17 →Aplus S600 (універсальна) 12.00 R22.5 152/149M | 10 625 грн. |
Aplus S600 (универсальная) 12 R22.5 152M | 9 790 грн. |
Aplus S600 (универсальная) 12.00 R22.5 152/149M 18PR | 9 956 грн. |
Aplus S600 (Универсальная) (12/80R22.5 152/149M) | 9 323 грн. |
Aplus S600 12/80 R22.5 152/149M | 9 500 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Aplus S600 12 R22.5 152M
Ціни на Aplus S600 12 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Aplus S600 11 R22.5 148M | від 8 645 грн. | 8 пропозицій | ||
Aplus S600 12 R22.5 152M | від 9 315 грн. | 17 пропозицій | ||
Aplus S600 13 R22.5 154L | від 10 956 грн. | 17 пропозицій | ||
Aplus S600 13 R22.5 156L | від 10 191 грн. | 16 пропозицій |