Вантажна шина Aplus T705 385/65 R22.5 160L
Aplus T705 385/65 R22.5 160L |
|
Гума для причіпної техніки, що експлуатується у режимі магістральних перевезень важких вантажів. Модель від китайського шинного вендора заточена під цілорічні поїздки на великі відстані дорогами з гарною якістю покриття. Протекторний малюнок у шини складається із шести поздовжніх ребер жорсткості. У центральній зоні протектора ребра поділяються між собою зигзагоподібними каналами.
Вигнута форма дренажних каналів сприяє швидкому та ефективному відводу води, бруду та талого снігу, тим самим забезпечується протидія ефектам аквапланування та слешпленінгу. Також подібний дизайн зменшує опір коченню та дарує стійкість на великих швидкостях пересування. Aplus T705 385/65 R22.5 160L виготовляється з гумової суміші зі спеціальними добавками, робота яких націлена на підвищення стійкості протектора до стирання. Також резиносумісь відрізняється високою стійкістю до проколів і порізів, гарною теплопровідністю, що позитивно позначається на довговічності шини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Купити Aplus T705 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 18 →Aplus T705 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 207 грн. |
Aplus T705 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 11 220 грн. |
Aplus T705 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 11 347 грн. |
Aplus T705 (Прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 710 грн. |
Aplus T705 385/65 R22.5 160L | 10 950 грн. |