Вантажна шина Aplus T706 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus T706 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus T706 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 16 →Aplus T706 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 683 грн. |
Aplus T706 (прицепная) (235/75R17.5 143J) | 6 028 грн. |
Aplus T706 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 6 282 грн. |
Aplus T706 (Прицепная) (235/75R17.5 143/141J) | 5 862 грн. |
Вантажна шина APLUS T706 (причепна) 235/75R17.5 143/141J | 6 034 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди