Планшет
Apple iPad 2021 64 ГБ / LTE
Відео 43Фото 9 |
Apple iPad 2021 64 ГБ / LTE
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.2 "
Роздільна здатність:2160x1620 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Apple A13
Камера:8 (МП)
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:8686 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:498 г
Фронтальна камера з кутами огляду до 122 градусів. Підтримка Center Stage (відстеження обличчя під час відеозв'язку). Сканер відбитка пальця спереду, у кнопці навігації.
Основні відмінності від попередньої версії в процесорі і фронтальній камері.
Всі характеристики
Характеристики iPad 2021 64GB 4G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad 2021 64 ГБ / LTE
Усі ціни 62 →Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MK663, MK473) MK663 | 14 749 грн. |
Планшет Apple iPad 10.2 64GB, Wi-Fi + LTE (Space Gray) 2021 (MK473) MK663 | 15 299 грн. |
Apple iPad 2021 10.2 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MK663) | 15 362 грн. |
Планшет Apple iPad 10.2” 2021 Wi-Fi + Cellular 64GB Silver (MK673, MK493) | 16 676 грн. |
Планшет Apple iPad 10.2" 4G 64Gb Space Grey (MK473RK/A) 2021 MK473RK/A | 24 347 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 1 |
Відверто кажучи, багато людей ставляться до цього планшета на рівні: "так, непоганий планшет, але ті і ті в ньому не так; мав би гроші - купивши б pro". може це все, що вам і було потрібно", не ганяючись за беззмістовною типою-культурою споживання. Я вважаю, що це пристрій є вхідною точкою, ні, не в екосистему apple, а на творчу пряму розвитку особистості. Бо по суті цього пристрою буде достатньо для покриття більшості креативних, робочих та розважальних забаганок. Цей планшет, він як комбайн, який можна доповнювати необхідними аксесуарами (у моєму випадку smart cover та pencil). Напевно, ні для кого не буде секретом, що цей бюджетний планшет є неймовірним аналогом будь-якого графічного планшета (звісно, докупивши стілус). Тобто крім самого медіа пристрою, у вас є можливість малювати, чи розмальовувати (чудова програма lake служить для цього). [censored] фото у Photomator, Affinity Photo, чи взагалі займатися векторним дизайном в Affinity Designer - причому програми від Affinity є ще на ПК, і мають одну файлову систему, тобто можна працювати на двох пристроях над одним файлом.Також, до iPad можна під З'єднати клавіатуру, як безпровідну, так і через перехідник (що я і зробив зі своєю механікою) – і ось вам буде портативне пристрій для набору тексту. Також тут є mini-jack (забута технологія з кайнозою, і не розумію чому Pro планшети цього позбуті, та не мають 2 type-c...), що дозволяє увімкнути звукову апаратуру, для роботи в garage band, або навіть logic pro - який є для цього планшету.Про можливість використання даного пристрою як іншого екрану - я взагалі мовчу. Звісно, багато людей хочуть більших екранів, кращих звуків, нових кольорів (дизайну) чи потужніших процесорів - більшість із цих забаганок нав'язані маркетологічним відділом компаній, що продають вам техніку. Проте, деякі мінуси для цього планшета будуть актуальними. Перше – це екран. Від пристрою, на якому ти працюєш, ти будеш вимагати більшої віддачі, тому тут справді не вистачає більшого кольорового простору P3, та й щоб дисплей був разом зі склом, без воздушного прошарку – було б теж добре. Інше, то динаміки. Мене повністю влаштовує звук, але оскільки 2 динаміки розташовані на одній стороні, іноді звук сприйматиметься нерівномірно, якщо планшет розгорнутий спікерами в протилежний бік від тебе. Дмитро Роршах: користуюся Apple iPad 2021 64GB більше року |
Дожилися що в офіціантів ціна нижча ніж у сірих магазинах)) Продуктивність та автономність, стабільність системи. Динаміки з одного боку. Старий дизайн, великі рамки. Александр Анатольевич Гребенюк: користуюся Apple iPad 2021 64GB менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
29 січня 2023, 12:02
Скажите пожалуйста, сколько доступно памяти на айпаде 9 из 64гб? #
Показано 3 із 40 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Apple iPad 2021
Ціни на Apple iPad 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2021 64 ГБ | від 11 499 грн. | 124 пропозиції | ||
Apple iPad 2021 64 ГБ / LTE | від 14 545 грн. | 62 пропозиції | ||
Apple iPad 2021 256 ГБ | від 16 899 грн. | 79 пропозицій | ||
Apple iPad 2021 256 ГБ / LTE | від 21 519 грн. | 61 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →