Планшет
Apple iPad 2022 256 ГБ
Відео 38Фото 6 |
Apple iPad 2022 256 ГБ
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A14
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7606 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:477 г
Два мікрофони шумопоглинання для дзвінків, відео та аудіозапису. Фронтальна камера з функцією фокусування та центруванням обличчя Center Stage. Цифрова стабілізація обох камер. Яскравість екрана до 500 нит. Вбудований барометр.
У порівнянні з попереднім поколінням встановлено новий процесор, збільшено діагональ, покращено камери, скасовано аудіо роз'єм 3.5мм, сканер відбитків пальців переміщений в кнопку живлення, замінено порт живлення на USB-C.
Всі характеристики
Характеристики iPad 2022 256GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad 2022 256 ГБ
Усі ціни 135 →Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Pink (MPQC3) MPQC3 | 23 049 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9 256GB, Wi-Fi (Blue) 2022 (MPQ93) MPQ93 | 23 399 грн. |
Apple iPad 10.9" 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83) | 23 600 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83) | 23 560 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9" (10th Gen) Wi-Fi 256GB Yellow (MPQA3) | 29 499 грн. |
ще 20 пропозицій
23 квітня 2023, 09:21
Сколько ОЗУ? #
Уже 23 год, модель 22 года- неужели так трудно сделать понятное описание
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad 2022 256GB:
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard Folio
Модификації Apple iPad 2022
Ціни на Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 ГБ | від 15 795 грн. | 181 пропозиція | ||
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G | від 20 832 грн. | 99 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ | від 22 399 грн. | 135 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G | від 30 669 грн. | 83 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →