Планшет
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G
Відео 38Фото 6 |
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G
iPadпотужний процесорультратонкийUSB CGPSWi-Fi 6LTE5Gстереозвукємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A14
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7606 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:481 г
Два мікрофони шумопоглинання для дзвінків, відео та аудіозапису. Фронтальна камера з функцією фокусування та центруванням обличчя Center Stage. Цифрова стабілізація обох камер. Яскравість екрана до 500 нит. Вбудований барометр.
У порівнянні з попереднім поколінням встановлено новий процесор, збільшено діагональ, покращено камери, скасовано аудіо роз'єм 3.5мм, сканер відбитків пальців переміщений в кнопку живлення, замінено порт живлення на USB-C.
Всі характеристики
Характеристики iPad 2022 64GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G
Усі ціни 109 →Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi + Cellular 64GB Pink (MQ6M3) MQ6M3 | 21 489 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9 64GB, Wi-Fi + LTE (Blue) 2022 (MQ6K3) MQ6K3 | 21 999 грн. |
Apple iPad 10.9" 2022 Wi-Fi + Cellular 64GB Silver (MQ6J3) | 22 686 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi + LTE 64GB Silver (MQ6J3) | 22 986 грн. |
Планшет Apple iPad 10.9" (10th Gen) Wi-Fi+Cellular 64GB Yellow (MQ6L3) | 29 999 грн. |
ще 20 пропозицій
23 квітня 2023, 09:21
Сколько ОЗУ? #
Уже 23 год, модель 22 года- неужели так трудно сделать понятное описание
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad 2022 64GB 5G:
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard Folio
Модификації Apple iPad 2022
Ціни на Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 ГБ | від 15 899 грн. | 184 пропозиції | ||
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G | від 20 884 грн. | 109 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ | від 22 399 грн. | 140 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G | від 30 519 грн. | 91 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →