Планшет
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Відео 28Фото 15 |
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple M1
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:462 г
Адаптація колірної температури дисплея під умови зовнішнього освітлення. Підтримка Apple Pencil другого покоління і клавіатури Magic Keyboard. Порт USB-C. дактилоскопічний сенсор в кнопці включення. Основна камера підтримує slow-mo 240 к/с при 1080p.
У моделях без підтримки SIM-карт відсутні GPS модуль. Екран підтримує колірне охоплення DCI-P3. Звичайна яскравість до 500 ніт. Ламіноване покриття екрану з олеофобним і антибліковим властивостями.
Всі характеристики
Характеристики iPad Air 2022 64GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Усі ціни 124 →Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 64GB Space Gray (MM6R3, MM753) MM6R3, MM753 | 28 669 грн. |
Apple iPad Air, 64GB, Wi-Fi + LTE, Space Gray (MM6R3, MM753) (2022) (MM6R3 | 28 999 грн. |
Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 64GB Space Gray (MM6R3) | 28 130 грн. |
Планшет Apple A2589 iPad Air 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB Space Grey (MM6R3 | 35 870 грн. |
Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 64GB Starlight (MM6V3) | 33 077 грн. |
ще 20 пропозицій
Купувався для малювання ілюстрацій і для цього він топовий. Ігри літають бо процесор по потужності як на ноутах. Жодних лагів під час малювання чи ігрів за кілька місяців роботи не було. якість зображення, швидкість і стабільність роботи кнопка розблокування шарудити і трохи дрібжити якщо потрясти. не очікувано для техніки від apple. думав мені шлюб попався, але перевірив ще на кількох - така сама ситуація |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apple iPad Air 2022
Ціни на Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 ГБ | від 20 150 грн. | 220 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G | від 20 999 грн. | 124 пропозиції | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ | від 27 399 грн. | 160 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G | від 31 916 грн. | 117 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →