Apple iPad Air 2019 64 ГБ / LTE
Відео 27Фото 11 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Air 2019 64 ГБ / LTE
Apple iPad Air 3 10.5 2019 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MV152) Approv | 12 476 грн. |
Apple iPad Air 3 10.5 2019 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MV152) Approv | 12 352 грн. |
Apple iPad Air 2019 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MV152, MV0D2) MV152, | 25 397 грн. |
Планшет Apple iPad Air 2019 Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (MV152, MV0D2 | 27 225 грн. |
1 0 3 2 |
«Повітряний» планшет серії Air зайняв в модельному ряду «яблучної» компанії проміжну позицію між звичайним iPad 9.7 2018 і лінійкою iPad Pro. Також можна сказати, що він замінив собою пристрій Apple iPad Pro 10.5 — ключові параметри порівнюваних планшетних комп'ютерів тісно переплетені між собою.
Retina-екран
У «Pro-шки» зразка 2017 року планшет «підгледів» 10.5-дюймовий Retina-екран. Та не простий, а з поставленим на озброєння технологією автоматичної адаптації колірної температури під умови зовнішнього освітлення (True Tone) і підтримкою стилуса Apple Pencil першого покоління. Рамки навколо екрану скромними не назвеш, зате на нижній з них (якщо тримати гаджет в книжковій орієнтації) знайшлося місце для кнопки Home з дактилоскопічним сенсором TouchID. Прерогативу розблокування по обличчю залишили старшої серії Pro.
Потужний «звір»
Основний електронної «начинки» планшета послужив потужний «звір» Apple A12 Bionic, знайомий фанатам «яблучної» продукції по смартфонів Apple iPhone XS і Apple iPhone XS Max. Це 6-ядерний чип, що виготовляється по 7-нм техпроцесу, непосильних завдань планшетного характеру для якого просто не існує (на момент виходу пристрою). У базовій конфігурації планшет пропонується з внутрішнім накопичувачем на 64 ГБ. Також користувач може вибирати між Wi-Fi і LTE-версіями моделі.
Проводячи паралелі
Щоб не створювати конкуренцію Pro-серії ipad'ов, по деяким аспектам модель Air видалася дещо спрощеною. Так, в ній недоступна частота оновлення дисплея 120 Гц, на борту встановлені 2 динаміка замість чотирьох, а 8 МП камера позбавлена в оснащенні спалаху. Проте якщо проводити паралелі з попереднім поколінням Air або класикою жанру «Айпадів», гаджет із 10.5-дюймовим екраном виграє у них по всіх фронтах. Планшет хороший в амплуа мультимедійного пристрою, підходить для роботи з текстовою документацією (при підключенні зовнішньої клавіатури через Smart Connector) і коштує абсолютно адекватних грошей.
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
Модификації Apple iPad Air 2019
Ціни на Apple iPad Air 2019 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2019 64 ГБ / LTE | від 12 352 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple iPad Air 2019 256 ГБ / LTE | від 30 409 грн. | 2 пропозиції |
Мені здається, я просто не використовую можливості цього планшета на максимумі