Apple iPad mini 2019 256 ГБ
Відео 26Фото 18 |
П'яте покоління компактного планшета з популярної серії iPad mini, яка включає в себе найбільш легкі і доступні моделі. Являє собою одне з молодших пристроїв з великого асортименту планшетів Apple 2019 року. Зовнішній дизайн цієї моделі майже повністю повторює той, що був у попереднього четвертого покоління, і практично всі серйозні зміни ховаються в конфігурації, яка повністю оновлена.
Основою планшета Apple iPad mini 2019 256 ГБ стала передова платформа A12 Bionic, яка також використана у флагманському смартфоні Apple iPhone Xs (2018/2019 модельний рік). Вона гарантує вражаючу обчислювальну та мультимедійну продуктивність, а вбудоване відеоядро дозволяє з комфортом грати в будь-які мобільні ігри 2015-2019 років при максимальних налаштуваннях якості графіки.
Оперативна пам'ять збільшена до 3 Гб, а ємність твердотільного накопичувача склала значні 256 Гб, що позбавляє від необхідності її розширення. Планшет оснащений чудовим 7,9-дюймовим дисплеєм Retina c співвідношенням сторін 4:3 і роздільною здатністю 2048х1536 (326 ppi). Передбачена підтримка технології True Tone, яка автоматично коригує балансу білого залежно від типу зовнішнього освітлення. Безпечна ідентифікація користувачів дактилоскопічним датчиком, вбудованим в кнопку Home. Підтримуються швидкісні мережі Wi-Fi (2,4/5 ГГц) і інтерфейс Bluetooth 5.0.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad mini 2019 256 ГБ
Apple iPad mini 5 Wi-Fi 256GB Gold (MUU62) | 26 371 грн. |
Apple iPad mini 5 Wi-Fi 256GB Silver (MUU52) | 24 342 грн. |
Apple iPad mini 5 Wi-Fi 256GB Space Gray (MUU32) | 26 371 грн. |
1 0 0 6 |
Хороший Ipad для ігор та роботи Екран Нічого Dofo: користуюся Apple iPad mini 2019 64GB більше року |
Супер планшет у моєму улюбленому форм факторі. Проц справляється зі всіма додатками без проблем, нічого не зависає та не тротлити. Єдине ще при довгому навантаженні відчувається що гріється. Батарея чудова, мабуть це одна з основних переваг багатьох продуктів від надгризаного яблука. Камера покращала. Користуватися зручно. У коментарі трохи гріється при навантаженнях
ціна Олег: |
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
Модификації Apple iPad mini 2019
Ціни на Apple iPad mini 2019 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2019 64 ГБ | від 18 967 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2019 64 ГБ / LTE | від 23 550 грн. | 17 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2019 256 ГБ | від 24 342 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2019 256 ГБ / LTE | від 31 950 грн. | 3 пропозиції |