Планшет
Apple iPad Pro 11 2020 512 ГБ / LTE
Відео 41Фото 13 |
Apple iPad Pro 11 2020 512 ГБ / LTE
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2380х1668 пікс
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A12Z
Камера:подвійна, 12 (МП), 10 МП, съемка 4K
Селфі камера:7 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:473 г
Face ID. Безрамковий дисплей. USB-C. Дві основні камери на 12 МП і 10 МП. Підтримка Magic Keyboard. Датчик відстані Lidar (робота з віртуальною реальністю)
Всі характеристики
Характеристики iPad Pro 11 2020 512GB 4G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Pro 11 2020 512 ГБ / LTE
Усі ціни 11 →Apple iPad Pro 11” 2020 Wi-Fi + LTE 512GB Space Gray (MXE62, MXEY2) | 38 866 грн. |
Apple iPad Pro 11 2020 Wi-Fi + Cellular 512GB Space Gray (MXEY2, MXE62) | 47 516 грн. |
Apple iPad Pro 11 2020 Wi-Fi + Cellular 512GB Silver (MXF02, MXE72) | 43 614 грн. |
Планшет Apple IPad PRO, 11, 512GB, 4G, Silver, MXE72/MXF02, 2020 | 49 966 грн. |
ще 6 пропозицій
0 0 2 6 |
За свої гроші гідний, особливо дисплей 120гц і датчик Face ID, а не Touch ID з боку планшета, а якщо додати клавіатуру, то буде відмінна альтернатива ноутбуку 120гц дисплей, немає кнопки «Додому» Недоліків майже немає, але все ж таки немає gps або Слот для сім карти, але є модель з картою |
До цього я користувався шостим айпадом, але коли цей потрапив мені в руки я випускати його не хотів. Користуюсь цим майже тиждень. Екран дуже класний, але якщо трошки придавити з'явиться пляма (проведіть пальцем по монітору схожий ефект буде), батарея топ, в моєму використанні (ігри ютуб і т.д. і т.п.) тягне близько п'яти годин, відмовилися від лайтнінгу, давши перевагу тайп сі. Мене це потішило. Потужність праці на 3 роки впевнено думаю ну і камери за якістю +/- айфон 11 Екран, батарея, процесор звір просто, камери, тайп-сі на заміну лайтнінгу Ціна, але якщо порівняти з айфоном 11 про то у нього(айпада)проц потужніше і він дешевше
Чутки що гнеться. Ношу його в чохлі-книжку, поки рівний користуюся Apple iPad Pro 11 2020 128GB менше місяця |
Показано 2 з 8 відгуків
ще 6 відгуків
6 серпня 2021, 22:15
Есть смысл брать его сейчас, когда есть про м1? #
Что лучше взять, про м1 или про 2020? Или вообще air 4? Ipad Нужен для игры в call of duty mobile и pubg mobile на максималках, также для просмотра видео на Ютубе, серфинга в интернете и замены портативных колонок.
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації Apple iPad Pro 11 2020
Ціни на Apple iPad Pro 11 2020 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2020 128 ГБ | від 28 427 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 128 ГБ / LTE | від 37 123 грн. | 6 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 256 ГБ | від 34 434 грн. | 7 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 256 ГБ / LTE | від 41 493 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 512 ГБ | від 36 311 грн. | 10 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 512 ГБ / LTE | від 38 866 грн. | 11 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 1 ТБ | від 36 881 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2020 1 ТБ / LTE | від 33 248 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →