Планшет
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ / 5G
Відео 31Фото 7 |
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ / 5G
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2380х1668 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple M1
Камера:подвійна, 12 (МП), 10 МП, fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7538 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:468 г
Сканер Lidar (робота з доповненою реальністю). Порт Thunderbolt 4. Процесор Apple M1. Дисплей Liquid Retina. Розпізнавання обличчя Face ID.
Всі характеристики
Характеристики iPad Pro 11 2021 256GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ / 5G
Усі ціни 25 →Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Gray (MHMV3, MHW73) MH | 42 869 грн. |
Apple iPad Pro 11 2021, 256GB, Silver, Wi-Fi + LTE MHW83 | 48 220 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 3 11" 2021 Wi-Fi + Lte 256GB M1 Space Gray (MHMV3) | 45 334 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 3 11" 2021 Wi-Fi + Lte 256GB M1 Space Gray (MHMV3) | 44 486 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 M1 Chip 256Gb Wi-Fi + 4G Space Gray 2021 (MHW73/ | 45 699 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 5 |
Екран;
Швидкість роботи системи; FaceID; Дизайн/Габаріті; Динаміки; Мі Наявність більш повноцінної версії Photoshop; Type-C порт Не понравилася продуктивність в іграх, як від Pubg, у 120 немає плавності;
Фронтальна камера під якимось дуже сильним кутом; Жест "назад" на iPadOS |
Купив у португалії за 818 євро за свою ціну просто гармата потужний підходить все дорослим дітям камера в будинку при поганому освітленні стає гіршою |
Користуюсь тиждень, Все Робота самого Ipad Ціна користуюся Apple iPad Pro 11 2021 128GB менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
2 вересня 2021, 13:52
Ждать 2022 будет 144 герц или покупать 2021 #
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ LTE подойдёт для игр? Или лучше подождать Айпад про 2022 может 144 герц будет?
15 січня 2023, 12:48
Чи буде він актуальний на наступні роки і буде він будь які ігри тягнути? #
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Apple iPad Pro 11 2021
Ціни на Apple iPad Pro 11 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ | від 27 499 грн. | 35 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ / 5G | від 38 264 грн. | 12 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ | від 29 426 грн. | 26 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ / 5G | від 41 000 грн. | 25 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 512 ГБ | від 41 144 грн. | 26 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 512 ГБ / 5G | від 48 501 грн. | 21 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 11 2021 1 ТБ | від 40 310 грн. | 22 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2021 1 ТБ / 5G | від 53 857 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 2 ТБ | від 50 719 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 2 ТБ / 5G | від 53 389 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Якщо у вас багато техніки Apple, це буде варіантом, якщо це буде ваш перший девайс з планшетів, то напевно краще взяти щось на Android, все залежить від завдань, для яких ви його берете.
Детальніше у відео - https://youtu.
be/jd5RIMxBDYg