Планшет
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ
Відео 16Фото 10 |
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2388x1668 пікс
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple M2
Камера:подвійна, 12 (МП), 10 МП, fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7538 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:466 г
П'ять мікрофонів шумозаглушення для дзвінків, відео та аудіозапису. Запис відео у форматі ProRes. Вбудований лідар для фокусування та роботи в AR. Камера та датчики TrueDepth для розблокування Face ID, та функцією центрування обличчя Center Stage.
Новий чип Apple M2 (10-ядерний відеочіп, 16-ядерний нейропроцесор), підтримка Wi-Fi 6E з діапазоном 6 ГГц та Bluetooth 5.3. Підтримка функції Hover (розпізнавання стілус на відстані до 12 мм).
Всі характеристики
Характеристики iPad Pro 11 2022 512GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ
Усі ціни 53 →Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 512GB Space Gray (MNXH3) MNXH3 | 43 779 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 2022, 512GB, Space Gray, Wi-Fi (M2) (MNXH3) MNXH | 48 199 грн. |
Apple iPad Pro 11" 2022 Wi-Fi 512GB Silver (MNXJ3) | 44 377 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 512GB Silver (MNXJ3) | 43 850 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11" Wi-Fi 512Gb Space Grey (MNXH3RK/A) MNXH3RK/A | 55 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже класний великий екран, для ігор, роботи, фільмів айпад дуже хороший, можна використовувати як комп'ютер якщо купити Клавіатуру Magic Key Bord Батарея, потужність, сама операційна система дуже добре синхронізована з цим айпадом. Ціна, кнопки гучності котрі працюють у вертикально-горизонтальному положенні по різному та IPs матриці. Все інше Play Game VT: користуюся Apple iPad Pro 11 2022 128GB кілька місяців
Я б на ці гроші краще зібрав би пк
Или купить битый жигуль)0)))) |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad Pro 11 2022 512GB:
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard та чохлом Smart Folio
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Яскравість дисплея до 600 нит, підтримка DCI-P3
Модификації Apple iPad Pro 11 2022
Ціни на Apple iPad Pro 11 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ | від 31 419 грн. | 70 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G | від 31 599 грн. | 53 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ | від 35 199 грн. | 74 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ / 5G | від 45 909 грн. | 46 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ | від 43 620 грн. | 53 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ / 5G | від 53 659 грн. | 40 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ | від 56 359 грн. | 44 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ / 5G | від 65 809 грн. | 24 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ | від 68 599 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ / 5G | від 65 199 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →