Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ / LTE
Відео 24Фото 12 |
Фул-комплектація одного з найсильніших планшетів сучасності, озброєна «до зубів» найпередовішій «начинкою». Серце пристрою — 8-ядерний «звірюка» Apple A12X Bionic, виготовлений з 7-нанометровому техпроцесу. Нездійсненних завдань для «залізної» зв'язки планшета просто не придумано. Що говорити, зі старту модель обходить за продуктивністю левову частку звичайних ноутбуків. Пам'яті на борту пристрою є ні багато ні мало 1 ТБ.
Приблизно в такому ж високому ключі виконаний екран Apple iPad Pro 12.9 2018 1TB 4G, що розтягнувся по діагоналі на 12.9 дюймів. Дисплей показує картинку в роздільній здатності 2732x2048 пікселів і вміє працювати зі стилусом Apple Pencil, який тепер кріпиться на магнітах до бічній грані корпусу планшета і заряджається від нього ж «по повітрю». Примітно, що настільки потужну «начинку» примудрилися помістити в ультратонкому корпусі товщиною всього-на-всього 5.9 мм.
З нього випирає лише об'єктив основної камери — 12 МП фотомодуля з світлосильною оптикою f/1.8. Фронталка (7 МП) на лицьовій панелі гаджета працює в тандемі з датчиками системи Face ID, які дізнаються користувача особі незалежно від орієнтації планшета. Доповнюють загальну позитивну картину стереозвук і тривала автономність пристрою (понад 10 годин активності екрану без енергетичного підживлення ззовні).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ / LTE
Apple iPad Pro 12.9" 2018 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Gray (MTJP2) Approved | 34 909 грн. |
Apple iPad Pro 12.9" 2018 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Gray (MTJP2) Approved | 35 130 грн. |
Apple iPad Pro 12.9 2018 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Gray (MTJP2, MTJU2) | 44 829 грн. |
Планшет Apple IPad Pro 12.9 2018 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Gray (MTJP2, M | 48 536 грн. |
Користуюсь понад три роки. Відгук пишу вже коли зібрався змінювати на нову модель. Мав у використанні дуже багато iPad'ів, але 12,9" екран у мене на планшеті тут був вперше. Звісно - дуже понравилось! Чохол від UAG – маст-хев для такого великого екрану – витримував кілька падінь, також маж чохол з клавіатурою, але після купівлі MacBook Pro на M1, клавіатуру з планшетом майже не використовую. Великий якісний 120 Hz екран.
Чудовий звук. Type-C для всього. Зручність збільшується у прогресії за наявності iPhone, MacBook, Apple Watch. Можливо підключити клава-мишу, та великий екран. Кому треба - є дуже зручний та функціональний Apple pencil. Дуже швидкий навіть у 2023 році. Висока ліквідність. Це остання модель не на M-чіпі.
Середня камера. Ruslan ShiZ: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 64GB більше року |
Цей Айпад повністю виправдовує приставку "ПРО" у назві :)
Найкрутіша перевага ПРОшки - це звичайно ж дисплей! Він фантастичний! 120 Гц, шалена кольоропередача, яскравість і, в результаті, реалістичність і деталізація картинки) Всі можливості цього планшета розкриваються з клавіатурою та apple pencil, також можна підключити bluetooth-мишку. Зручно малювати, наприклад, графіки, ілюстрації і навіть писати прописом за допомогою пенсила, та й просто сидіти в браузері стає набагато зручніше. З клавою і мишею айпад по суті перетворюється на ноутбук на iOS. Все працює дуже спритно, незалежно від програми. Батарейка тримає непогано, особливо якщо не використовувати 100% яскравість і вирубати повідомлення в месенджерах, які постійно включають дисплей, але тут вже як хто юзає. Камерою не користуюся, не бачу сенсу, маючи айфон. Він легкий, але досить громіздкий - дівчатам варто звернути увагу, що в невелику дамську сумочку він вже не поміститься, тут потрібен або ейр або пруд 11". З недоліків: дисплей дряпається об повітря, та й сам корпус теж "ніжний", особливо на гранях. Дисплей, швидкодія, якість подряпини з'являються з нізвідки Валерій O.: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 256GB 4G кілька місяців |
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2018
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2018 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2018 256 ГБ / LTE | від 35 652 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ | від 36 849 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ / LTE | від 36 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ / LTE | від 34 909 грн. | 4 пропозиції |