Планшет
Apple iPad Pro 12.9 2022 128 ГБ / 5G
Відео 16Фото 9 |
Apple iPad Pro 12.9 2022 128 ГБ / 5G
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:12.9 "
Роздільна здатність:2732x2048 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple M2
Камера:подвійна, 12 (МП), 10 МП, fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:10758 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:685 г
П'ять мікрофонів шумозаглушення для дзвінків, відео та аудіозапису. Запис відео у форматі ProRes. Вбудований лідар для фокусування та роботи в AR. Камера та датчики TrueDepth для розблокування Face ID, та функцією центрування обличчя Center Stage.
Новий чип Apple M2 (10-ядерний відеочіп, 16-ядерний нейропроцесор), підтримка Wi-Fi 6E з діапазоном 6 ГГц та Bluetooth 5.3. Підтримка функції Hover (розпізнавання стілус на відстані до 12 мм).
Всі характеристики
Характеристики iPad Pro 12.9 2022 128GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Pro 12.9 2022 128 ГБ / 5G
Усі ціни 54 →Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi + Cellular 128GB Silver (MP5Y3, MP1Y3) MP5Y | 43 579 грн. |
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi + LTE 128GB Space Gray (MP5X3, MP1X3) | 43 292 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022, 128GB, Space Gray, Wi-Fi + LTE (M2) (MP5 | 45 699 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi + LTE 128GB Space Gray (MP5X3) | 42 546 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 12.9 (2022) Wi-Fi+LTE 128Gb Silver (MP1Y3) | 46 989 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad Pro 12.9 2022 128GB 5G:
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard та чохлом Smart Folio
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Яскравість дисплея до 600 ніт, до 1000 ніт для технології XDR. Підтримка DCI-P3
- Система LED-підсвічування із незалежних 2596 зон
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2022
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2022 128 ГБ | від 41 490 грн. | 71 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 128 ГБ / 5G | від 42 480 грн. | 54 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 256 ГБ | від 46 869 грн. | 66 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 256 ГБ / 5G | від 48 418 грн. | 53 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 512 ГБ | від 53 793 грн. | 48 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 512 ГБ / 5G | від 56 786 грн. | 39 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 1 ТБ | від 65 499 грн. | 31 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 1 ТБ / 5G | від 63 499 грн. | 32 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 2 ТБ | від 74 679 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2022 2 ТБ / 5G | від 71 699 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →