Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ / 5G
Відео 31Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ / 5G
Усі ціни 13 →Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi + Cellular 128GB Silver (MHMU3, MHW63) MHMU3, | 41 359 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 2021, 128GB, Space Gray, Wi-Fi + LTE (MHW53/MHMT | 38 264 грн. |
Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray MHMT3 | 38 336 грн. |
Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi + Cellular 128GB Silver (MHMU3, MHW63) | 40 155 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11" MHW53 Wi‑Fi + Cellular 128GB Space Grey | 43 199 грн. |
0 0 3 5 |
Екран;
Швидкість роботи системи; FaceID; Дизайн/Габаріті; Динаміки; Мі Наявність більш повноцінної версії Photoshop; Type-C порт Не понравилася продуктивність в іграх, як від Pubg, у 120 немає плавності;
Фронтальна камера під якимось дуже сильним кутом; Жест "назад" на iPadOS |
Купив у португалії за 818 євро за свою ціну просто гармата потужний підходить все дорослим дітям камера в будинку при поганому освітленні стає гіршою |
Користуюсь тиждень, Все Робота самого Ipad Ціна користуюся Apple iPad Pro 11 2021 128GB менше місяця |
З Макбуками на чіпах Apple M1 можуть змагатися лічені одиниці конкурентів з ноутбуків. А тепер уявіть такий процесор на борту планшетного пристрою. Це не просто крок вперед по частині продуктивності-нестримна міць виривається з «грудей» Apple iPad Pro 11 2021.
Потужний звір
Чи потрібна планшету потужність топового портативного комп'ютера? Для роботи з графікою і обробки відео-безумовно, так. Для всіх інших завдань її може виявитися навіть надто багато. iPad Pro з 11-дюймовою версією екрану легко потягне всі існуючі Планшетні ігри на максимальних налаштуваннях і впорається з ворочанием ресурсоємки додатків в режимі багатозадачності. Запасів продуктивності» залізної " складової планшета з лишком вистачить на віддалену перспективу.
Екран по вищому розряду
Притулком для потужної апаратної "начинки" послужив тонюсенький корпус планшета товщиною всього-на-всього 5.9 мм. його лицьову панель займає екран Liquid Retina на підкладці з «швидкої» IPS-матриці 120 Гц. Зображення транслюється на дисплеї пристрою в максимальному дозволі 2380х1668 пікселів. Також він розпізнає силу натискань пером Apple Pencil 2 і гнучко адаптує колірну температуру під умови зовнішньої освітленості (функція True Tone).
Суцільні плюси
Перелік позитивних якостей планшета складно вмістити в пару-трійку пропозицій. Але ми постараємося. Отже, модель має порт Thunderbolt / USB 4 з пропускною здатністю до 40 Гбіт / сек, чотирма стереодинаміками, просунутими камерами (подвійна ззаду укупі з «лідаром» для доповненої реальності і ширококутна фронталка з функцією Face ID), швидкісним модулем Wi-Fi 6, довгограючою акумуляторною батареєю ємністю 7538 мАгод. Немає в планшеті лише слота розширення пам'яті, натомість можна вибирати одну з безлічі конфігурацій з накопичувачем аж до 2 ТБ. Правда, і викласти за його 5g-версію доведеться більше двох тисяч вічнозелених американських доларів.
Модификації Apple iPad Pro 11 2021
Ціни на Apple iPad Pro 11 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ | від 26 599 грн. | 30 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 128 ГБ / 5G | від 37 492 грн. | 13 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ | від 29 299 грн. | 29 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 256 ГБ / 5G | від 41 000 грн. | 27 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 512 ГБ | від 40 860 грн. | 28 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 512 ГБ / 5G | від 48 039 грн. | 21 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 11 2021 1 ТБ | від 40 160 грн. | 23 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2021 1 ТБ / 5G | від 53 857 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 2 ТБ | від 50 589 грн. | 8 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2021 2 ТБ / 5G | від 53 710 грн. | 18 пропозицій |
Якщо у вас багато техніки Apple, це буде варіантом, якщо це буде ваш перший девайс з планшетів, то напевно краще взяти щось на Android, все залежить від завдань, для яких ви його берете.
Детальніше у відео - https://youtu.
be/jd5RIMxBDYg